תצורת השם

תצורת השם - אי אפשר שלא להתרשם!

tzorathsem_cover-hoveret1_A4_DANA

תצורת השם (חוברת עבודה)

חוברת "תצורת השם" מציגה בפני התלמידים את כל החומר הקשור לשם העצם בדרך קלה ובהירה. בחוברת תמצאו טבלאות משקלים, הסברים על צורנים, משמעויות של משקלים וצורנים, הסברים על שורש תנייני ועל שורשים גזורי שם.

ההסברים מלווים ב"טיפים" המדגימים כיצד להשיב על שאלות במתכונת הבחינה. וכמו בכל החוברות בסדרה, גולת הכותרת היא התרגול. בחוברת יש שפע של תרגילים המקיפים את כל מערכת השם:
שמות בגזרת השלמים, שמות בגזרות החסרים, שמות בגזרות הנחים, דרכי התצורה השונות ועוד. התרגילים בנויים בהדרגתיות המאפשרת למידת גזרה חדשה בכל פעם ולאחריה תרגיל המשלב את כל החומר הקודם.

התרגילים מדורגים, דרכי התשאול שונות ומגוונות: השלמת פרטים בטבלה, שאלות סגורות ושאלות פתוחות במתכונת הבגרות. בסוף החוברת תמצאו את הפתרונות לכל התרגילים. נספח - שם המספר ומילות יחס.

בחוברת זו תמצאו גם את החומר של שם המספר ומילות היחס: הסברים על הגיית המספר בזכר ובנקבה, הכללים המיוחדים להגייה נכונה והדגמה כיצד להשיב על שאלות במתכונת הבחינה. ועוד בחוברת: כללי הגיית אותיות וכל"ב ושילובן בתרגול.

גם בנספח זה יש שפע של תרגילים המקיפים את החומר של שם המספר ומילות היחס. והכול בשילוב דרכי תשאול שונות ומגוונות: שאלות סגורות ושאלות פתוחות במתכונת הבגרות.

ובקיצור, הכול בחוברת אחת:
סיכומים קצרים, תרגול מדורג במתכונת בחינות הבגרות  ופתרונות מלאים.

ההצלחה מובטחת!

לרכישת חוברת בעלות מוזלת באתר – 28 ש'
התקשרו עכשיו 050-3989899